Home / Şişli Hemoroid Tedavisi

Şişli Hemoroid Tedavisi

İnsanların tedavi olmaya utandığı hemoroid hastalığı aslında sandığınız kadar olmayıp, sadece 10 dakikalık bir operasyon olduğunu biliyormuydunuz. Sizlere en yakın noktada olmak adına yaptığımız yeniliklerden biride IDEA Klinik Nişantaşı şubesidir. Şişli ilçesinde bulunan kliniğimize gelmeniz halinde 10 dakikada basur hastalığına son verilmektedir. Modern tedavi yöntemleri ile yapılan hemoroid ameliyatında uzmanımız ameliyatsız yöntemler olan lazer, RBL (Lastikle Boğma Yöntemi) ve çağdaş ameliyat yöntemlerinden TDH yöntemlerini kullanmaktadır.

Hemoroid Tedavi Öncesi

Öncesi hiçbir hazırlık gerekmemektedir. Anoskop ile bakılıp kesin teşhis konduktan sonra hasta hastalığı ve tedavi yöntemleri hakkında aydınlatılır. Hastalığın düzeyi lazer veya lastikle boğma tedavisine uygunsa ve hastanın kendisi isterse o anda işlem yapılır.
Hastalığı ileri düzeydeyse yani THD gibi ameliyatlar gerekiyorsa bu durumda hastane ortamında yapılmak için işlemlere başlanır. İşlem öncesi yapılan anoskopide bağırsak dolu ise 5-10 dakikada temizlemeyei sağlayan lavman kullandırtılır, bağırsak dolu değilse temizliğe gerek kalmadan işlem yapılır.

Tedavi Süreci

Tek başına lazer 4-5 dakikada bitmektedir, hastalık 2. – 3. derece ise bu durumda lazerle birlikte lastikle boğma tedavisi de gerekir.
Bu durumda işlem 7-8 dakika sürebilmektedir. İşlemden sonra salonda bir süre istirahat ettikten sonra kişi işine ve evine dönebilir.

Diğer yöntemlerde herşey daha farklıdır.

Şişli Hemoroid Tedavi Merkezi

Merkezimizde basur hastalığı yanı sıra diğer makat bölgesi hastalıkları olan
Fissür (makat çatlağı, makat yırtığı)
Fistül
Kondilom (anüs siğili)
Kıl dönmesi (pilonidal sinüs)
Makat sarkması
Mayasıl (anal dermatit)
Hastalıklarının da tedavileri yapılmaktadır.

Az sayıda hastalık tedavisi yaptığımız için bu hastalıklar konusunda tecrübe ve teknolojik birikim maksimum düzeydedir.Sınırlı sayıda hasta aldığımız için büyük hastanelerin karmaşasını yaşamadan insana yakışır rahatlıkta muayene ve tedavinizi yaptırabilirsiniz.Tüm işlemleriniz süresince laboratuvar, röntgen, konsültasyon gibi zaman kaybettirici ve zahmetli uğraşılara zorlanmazsınız.

Randevu saatinizde  ilgili branş uzmanına muayene olmak üzere doktorun odasına alınırsınız.Makat muayeneniz ve aynı anda hemoroid teşhisinde mutlak gerekli olan anoskopi ile bakılarak teşhisiniz kesinleştirilir bu işlem hastalığa bağlı olarak 5-6 dakika civarı sürer.Muayene sonrası  doktorunuz tarafından hastalığınız, derecesi, tedavi seçenekleri, ödeyeceğiniz net ücret ve tedavi sonrası olabilecekler konusunda aydınlatıcı bilgi verilir.

.Bunun sonunda karar verirseniz o anda yada randevu alacağınız bir başka tarihte tedavinize başlanır.

Muayeneniz ve tedaviniz süresinde sadece bir doktor ve yardımcısıyla muhatap olursunuz,mahrem yerlerinizi onlarca kişi önünde açmak zorunda kalmazsınız.

Tedaviniz 5-15 dakika civarı sürer ve takip eden 10 dakika da salonda dinlenirsiniz toplam yarım saatin sonunda tedaviniz tamamlanmış ve evinize yada işinize dönecek kadar sağlıklı olursunuz.Haftalarca yatak istirahati önerilmez.

Hemoroidinizin tedavisinde narkoz gerekmediği için narkoz riski yaşamanız ve hastanede yatmanız gerekmez;buradaki kazancınız sadece işgücü kaybınızın olmaması değildir aynı zamanda bütün mahalle ne tedavisi olduğunuzu öğrenmemiş olur ve birilerine hastalığınız ve tedavisi konusunda bilgiler vermek durumunda kalmazsınız.

Nasıl Gelebilirim?
En kolay ulaşım yöntemi metrobüs ve M2 metro hattı ile olmaktadır. Avrupa yakasından gelecekler Mecidiyeköy’de Anadolu yakasından gelecek hastalarımız ise Zincirlikuyu istasyonunda inerek hemen yanında bulunan M2 metro hattına geçmelidir. Metro ile Osmanbey durağına gelmeniz yeterli olacaktır.

Ulaşımıda, sağlığınıza kavuşmasıda işte bu kadar basittir. Daha fazla zaman kaybederek hastalığın kronikleşmesi sebebiyet vermeyin. Alanında uzman hekimlerden oluşan kliniğimize randevu alarak gelebilirsiniz.

Özel aracınızla gelecekseniz 0532 463 96 82 nolu telefondan konum isteyebilirsiniz.

One comment

  1. Merhaba hocam size ulasmak biraz zor oldugundan buradan birkac sorum olcak lütfen geri dönüş sağlayın hemoroid ile ilgili her hangi bir beriltiye rastlamadım ama makatta deri fazlaligi var ne yapmaliyim…
    Op.Dr.Atilla KAYA
    alabiliriz fazlalığı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sizi Aramamızı İster misiniz?