Hemoroid Tedavisi
Hemoroid Muayene Randevusu Basur Tedavi Ücretleri

İnsanların tedavi olmaya utandığı hemoroid hastalığı aslında sandığınız kadar olmayıp, sadece 10 dakikalık bir operasyon olduğunu biliyormuydunuz. Sizlere en yakın noktada olmak adına yaptığımız yeniliklerden biride IDEA Klinik Nişantaşı şubesidir. Şişli ilçesinde bulunan kliniğimiz Op. Dr. Nizam KURTDERE yönetiminde 10 dakikada basur hastalığına son vermektedir. Modern tedavi yöntemleri ile yapılan hemoroid ameliyatında uzmanımız RBL (Lastikle Boğma Yöntemi) ve TDH yöntemini kullanmaktadır.

Nasıl Gelebilirim?
En kolay ulaşım yöntemi metrobüs ve M2 metro hattı ile olmaktadır. Avrupa yakasından gelecekler Mecidiyeköy’de Anadolu yakasından gelecek hastalarımız ise Zincirlikuyu istasyonunda inerek hemen yanında bulunan M2 metro hattına geçmelidir. Metro ile Osmanbey durağına gelmeniz yeterli olacaktır.

Ulaşımıda, sağlığınıza kavuşmasıda işte bu kadar basittir. Daha fazla zaman kaybederek hastalığın kronikleşmesi sebebiyet vermeyin. Alanında uzman hekimlerden oluşan kliniğimize randevu alarak gelebilirsiniz.

1 Comment

Add a Comment
  1. suna

    Merhaba hocam size ulasmak biraz zor oldugundan buradan birkac sorum olcak lütfen geri dönüş sağlayın hemoroid ile ilgili her hangi bir beriltiye rastlamadım ama makatta deri fazlaligi var ne yapmaliyim…
    Op.Dr.Atilla KAYA
    alabiliriz fazlalığı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© 2017
Sahibi:
Doğa Niyazi AKÇA
[email protected]

Yönetici Webmaster
Ahmet ENGİN
[email protected]