Hemoroid Tedavi Merkezi  İstanbul IDEA Klinik Telefonları  Hemoroid Tedavi Merkezleri
 Medical Art Hemoroid Tedavi Merkezi

İnsanların tedavi olmaya utandığı hemoroid hastalığı aslında sandığınız kadar olmayıp, sadece 10 dakikalık bir operasyon olduğunu biliyormuydunuz. Sizlere en yakın noktada olmak adına yaptığımız yeniliklerden biride IDEA Klinik Nişantaşı şubesidir. Şişli ilçesinde bulunan kliniğimiz Op. Dr. Nizam KURTDERE yönetiminde 10 dakikada basur hastalığına son vermektedir. Modern tedavi yöntemleri ile yapılan hemoroid ameliyatında uzmanımız RBL (Lastikle Boğma Yöntemi) ve TDH yöntemini kullanmaktadır.

Hemoroid Muayenesinden Ücret Almıyoruz
Muayenesi oldukça önemli olan Basur özellikle makat çatlağı (Anal Fissür) ve Anal Hematom gibi hastalıklarda karıştırılmaktadır. Idea Klinik nişantaşı şubesinde SGK mensubu hastalarda herhangi bir muayene ücreti almıyoruz. Tedavi olmaya karar vermeniz durumunda ise sadece 10 dakika zaman ayırmanız yeterlidir.

Nasıl Gelebilirim?
En kolay ulaşım yöntemi metrobüs ve M2 metro hattı ile olmaktadır. Avrupa yakasından gelecekler Mecidiyeköy’de Anadolu yakasından gelecek hastalarımız ise Zincirlikuyu istasyonunda inerek hemen yanında bulunan M2 metro hattına geçmelidir. Metro ile Osmanbey durağına gelmeniz yeterli olacaktır.

Ulaşımıda, sağlığınıza kavuşmasıda işte bu kadar basittir. Daha fazla zaman kaybederek hastalığın kronikleşmesi sebebiyet vermeyin. Alanında uzman hekimlerden oluşan kliniğimize randevu alarak gelebilirsiniz.